Yönetim Kurulu

1990 Bafra doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Bafra’da tamamlamıştır. 2014 Yılında İTÜ Gemi İnşaatı Fakültesinden mezun olmuştur. Kurucusu olduğu KY Deniz Hava Teknolojileri A.Ş ve Keyparts Denizcilik Ltd. firmalarında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. TMMOB Gemi Mühendisleri Odası 46. Dönem Yönetim Kurulunda Genel Sekreter, 47. Dönem Yönetim Kurulu’nda Genel Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır.

1973 Bafra doğumludur. İlköğretim ve lise tahsilini Bafra’da tamamlamıştır. 2006 Yılında YTÜ Gemi İnşaatı Fakültesinden mezun olmuştur. Onaltı yıl denizcilik sektöründe tersanelerde çalıştı. Kurucu ortağı olduğu Medgem Mühendislik İnş.Denizcilik San.ve Tic.Ltd.Şti şirketinde çalışmaya devam ediyor.

1994 Vezirköprü doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Vezirköprü’de tamamlamıştır. 2017 Yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Ekim 2018 tarihinden beri Beşiktaş’ta mukim Libra Hukuk & Danışmanlık’ta avukat olarak çalışmaya devam ediyor.

1978 Bafra doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Bafra Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzun süredir amatör olarak futbol oynamakta ve halen İstanbul Barosu Futbol Takımının kaptanlığını yapmaktadır.

1988 Bafra doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Bafra’da tamamlamıştır. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Gemi inşaa mühendisliğinden mezun olmuştur. Kurucusu olduğu BTMteknik A.Ş firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

1983 Almanya doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Bafra Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olarak başarı ile tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Bilgi İşlem Koordinatörlüğünde birim yöneticisi olarak görev almaktadır, aynı zamanda Takıtak girişiminin kurucusudur. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üst düzey görevler almakta ve Bafder’de 2017-2023 arasında dönem başkanlığı yapmıştır. Mentor ve konuşmacı olarak birçok üniversite ziyaretleri ile öğrenciler ile bir araya gelmektedir.

1977 Ankara doğumlu, aslen Samsun/Bafra’lı olan Mert EREL, ilk kurumsal çalışma hayatına 1996 yılında United Colors Of Benetton mağazasında başlamıştır. 1997 ve 2000 yıllarında Pepsi -Fruko Tamek A.Ş. De Satış departmanında geliştirme yöneticisi görevini üstlenmiştir. 2002 yılında Erikli Su İstanbul Kurumsal bayiliğinde satış, sonrasında ise genel merkezinde lokal bayiliklerin kurulumu ve gelişimini tam zamanlı saha çalışmaları ile gerçekleştirmiştir. 2005 yılı bir girişimci olarak yaklaşık 5 yıl kendi işini yapmıştır. Ardından Gümüş Su A.Ş’de saha operasyon kadrosunda bölgesel aktif bir yönetici olarak görev almıştır. Mert EREL, 2016 yılı itibari ile Coldwell Banker Türkiye (Master Franchise) bünyesine saha yöneticisi olarak katılmıştır. 2021 Nisan ayı itibarıyla da; TOR Holding’in iştiraki olarak yeni  kurulan bir grup şirketi Trem Turkey A.Ş. oluşumunda Genel Koordinatörlük görevini üstlenerek geçen 1 yılın ardından da şirketin bağlı olduğu TOR Holding bünyesinde eş zamanlı olarak Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörlüğü görevini de üstlenmiştir.

1983 Sivas Gürün doğumludur.Orta ve lise öğrenimini Bafra Anadolu  Lisesinde tamamladıktan sonra 2005 yılında  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğinden mezun olmuştur.17 senedir Istanbul da sınıf öğretmenliği yapmaktadır.15 senedir ailesiyle birlikte anaokulu ışletmeciliği yapmaktadır.

1978 Kuşçular Köyü /Bafra doğumlu, 1990 yılında Kuşçular ilk öğretim okulundan mezun olmuştur. 2 kız babası. 1996 İstanbul'a gelmesinin akabinde Digital Baskı, Matbaa ve Reklam şirketi sahibidir. Özel ilgi alanı doğa sporlarıdır.